כמה טיפים לנהגים שסובלים מכאבי גב

לאנשים שסובלים מכאבי גב בחיי היום יום שלהם, בטח סובלים מכאבי גב בנסיעות ברכב הפרטי. במיוחד אם הנסיעה היא ארוכה, כמו נסיעה של יותר משעה בין עיר לעיר, הנוסע יכול לחוות כאבים רציניים בגב ובעיקר בגב התחתון. אם אתם מתכננים טיול כלשהו בקרוב, אנו נשמח להציע לכם כמה טיפים שיעשו לכם חיים יותר קלים וישמרו על הגב שלכם.

1. תהיו נינוחים

קחו לעצמכם כמה דקות של שקט לפני הנסיעה וכוונו את הכיסא בצורה שתרגישו בה שלמים ונינוחים. שימו לב שזה הטיפ המרכזי כאן, כמו השלב הראשוני והנחוץ ביותר. אם הבסיס לא יהיה נכון, אז שום טיפ לא יעזור לכם ותמשיכו עם כאבי גב קטסטרופליים.
חשוב, לבצע את המהלך הזה ללא ארנק בכיס, פלאפון, מפתחות ועוד אביזרים כלשהם שיפריעו לכם. שמרו על גב זקוף, עם זווית נכונה אל ההגה.

2. אל תמהרו לשום מקום

אנו עדים לכך שבישראל יש כבישים רבים, אמנם עירוניים שיש בהם בורות רבים. כולנו יודעים מה זה גורם לנו ולרכב כאשר אנו נוסעים במהירות גבוהה ונתקלים בבור בכביש. תהיו זהירים, תסעו במהירות נכונה שתוכלו לקלוט לפני אם קיימים בכביש בורות כלשהם, או מכשולים אחרים.

3. עשו הפסקות

אם אתם לפני נסיעה ארוכה במיוחד, תכננו את הדרך כך שתוכלו לקחת הפסקות מדי פעם. צאו מהרכב, תתמתחו, תשתו משהו קר ותמשיכו הלאה. זה יכול לשחרר לכם את הגוף ולתת קצת מנוחה לעמוד השדרה.
כשאני נוסע לאילת, דרך של מאות קילומטרים, אני עוצר לפחות פעמיים בתחנות דלק בכביש. הפסקת קפה נחוצה הן לעירנות של הנהג והן לכאבי הגב, עליהם מבוססים כל הטיפים במאמר הנ"ל.

הייתי מציע לכם לקנות כורסאות מיוחדות של ד"ר גב, ועוד חברות המתמחות בזה אך לי זה לא הועיל ולא עזר. לכן, אני ממליץ לכם להשתמש לפחות בטיפים האלו שיקלו עליכם מכאבי גב נוראיים מהם כולנו סובלים ללא הרף. הטיפים האלו מכוונים לכל מי שסובל מכאבי גב ולאו דווקא בנסיעה בלבד, זה טיפים שיעזרו גם למי שעובד במשרד מול מחשב זמן רב, או כל עבודה אחרת שמצריכה ישיבה זמן רב.

פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *