סיגריות באוטו – מה הפתרון ?

בישראל מדי שנה נרכשות סיגריות במחיר כולל של כ5-6 מיליארד שקלים,כמה מהם מעשנים באוטו או אינם מעשנים באוטו בגלל הריח אנחנו לא בדיוק יודעים אבל מה שכן אנחנו יודעים בוודאות – יותר מדי אנשים מוותרים על עישון באוטו בגלל הריח שנדבק אל האוטו ואל המושבים, ריח הסיגריות שאולי לנו לא מפריע אבל בוודאות מפריע למשפחה שלנו והמכרים שלנו. קיימים גם אנשים שכן מעשנים באוטו שלהם – אני למשל לא הייתי רוצה לנסוע באוטו כזה בעל ריח חזק ומציק שלא עוזב אותו.

כאשר אתה מעשן באוטו ברגע הריח נדבק לכיסאות, לשטיחונים וכמעט לכל פריט באוטו ונגיד בלי להגזים בכלל – להעלים את הריח הזה לגמרי הוא כמעט בלתי אפשרי.

על פי סטטיסטיקה שנערכה פה בישראל גילינו שישראלי ממוצע מבלה כ500 שעות(21 יום) באוטו שלו בשנה ! אז כמובן שלא נוכל לסבול 21 יום עם ריח מציק שנדבק לאוטו ולאחר מכן דרך האוטו נדבק גם אלינו… כמובן שגם אנשים שמעשנים קבוע יתקשו מאוד לא לעשן 21 יום מתוך השנה.

מה הפתרון אם יש אחד כזה אתם שואלים את עצמכם אז בואו אני אכיר לכם אותו –

לפתרון קוראים סיגריה אלקטרונית, הסיגריה האלקטרונית הראשונה הומצאה ב2003 ועד עכשיו קיימות גרסאות שונות של סיגריות אלקטרוניות וחלקן עוד בשלבי פיתוח.

הסיגריה כמו כל סיגריה נותנת את תחושת השמחה שמשחרר כימיקל הדופמין רק ללא תהליך הבעירה, מה הכוונה ? אתם מעשנים סיגריה שלא מוציאה עשן, לא מוציאה ריח שנדבק לכם לאוטו ואפילו קיימים בה פחות מרוב הרעלים שקיימים בסיגריה רגילה.

אז במקום להיחנק באוטו כל פעם מחדש, להשתעל, לגרום לילדים שלכם או לחברים שלכם להתעצבן על הריח המציק, להסתבך בשטיפת המכוניות אתם יכולים לעשות פעולה פשוטה – ללכת לחנות ולקנות סיגריה אלקטרונית ליהנות ממנה בדיוק כמו סיגריה רגילה שמעניקה לכם את אותה התחושה ואף להימנע מחלק מהרעלים ופשוט לחסוך ריח מציק, חוץ מזה הסיגריה האלקטרונית חוסכת לכם כסף במקום לשלם כל פעם מחדש על סיגריות קנו סיגריה פעם אחת ותיהנו ממנה למשך תקופה ממושכת. אחרי שקניתם את הסיגריה האלקטרונית שלכם אתם מוזמנים לעשן אותה באוטו בבטחה בלי פחד שהריח יידבק למושב שלכם.

פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *